Ніякої передоплати!

Китайська агротехніка в Україні

Купити китайську агротехніку з доставкою по Україні

Китайські агрегати стали затребувані на ринку запчастин, по ряду причин. По-перше, вони доступні за ціною. По-друге, мають якісну збірку, за рахунок чого швидко окупаються в процесі експлуатації. У компанії "Мотокосмос" ви придбаєте обладнання для передпосівних, посівних, збиральних, інших видів робіт.

Китайська агротехніка купити Київ: як швидко знайти товар

Щоб швидко знайти дешевий, дорогий, популярний товар, скористайтеся фільтрами пошуку.

 1. Дешеві товари - доступне навісне і причіпне обладнання, яке підійде для самих малопотужних моделей мототракторів і мінітракторів.
 2. Дороге обладнання - має більш широкий захват і підійде для моделей техніки потужніше.
 3. Популярні моделі - техніка, що має великий попит у покупців.
 4. Нові надходження - товар, що надійшов в асортимент магазину недавно.

Розглянемо товари, присутні в інтернет-магазині.

Сільськогосподарська техніка Китай: асортимент

На сайті ви зможете підібрати швидко наступне навісне обладнання.

 1. Дискові борони – навісний агрегат, що використовується для боронування грунту в передпосівний період. Використовується для перемішування грунту, в тому числі і з добривами знищення бур'янів, гнізд комах-шкідників. Інтернет-магазин мототехнік Китай підбере обладнання із захопленням від 1,1 до 2,1 метрів.
 2. Грунтофрези – обладнання, що застосовується після оранки. Призначено для перемішування грунту, знищення бур'янів, і т.д. агрегатами можна виконувати суцільну і міжрядну обробку. На сайті представлені агрегати із захопленням від 80 до 240 см.
 3. Картоплесаджалки – навішування для швидкої механізованої посадки картоплі. В інтернет-магазині "Мотокосмос" можна підібрати однорядні і дворядні пристрої.
 4. Картоплекопач – обладнання, механізоване для збору картоплі. В наявності ротаційна і вібраційна копалка. Покупець може підібрати агрегат дворядний або однорядний за бажанням.
 5. Коси та косарки – представлено сегментне і роторне обладнання. З різною шириною захвату від 110-200 см.клієнт може придбати за бажанням потрібний агрегат.
 6. Щітки – будівельна техніка Китай, яка також використовується для комунального прибирання доріг, тротуарів прибудинкових територій від снігу та пилу.
 7. Кабіни – конструкція, яка служить трактористу захистом від дощу, вітру, і холоду. Фахівці компанії "Мотокосмос" підберуть універсальне рішення для вашої техніки.
 8. Кардан. Менеджери підберуть відповідне з'єднання для вашого мінітрактора та активного навісного обладнання.

Як китайську агротехніку купити?

Підбирається сільськохозтехніка Китай в залежності від ваших індивідуальних потреб. Залиште заявку або номер телефону на сайті інтернет-магазину «Мотокосмос» і Вам передзвонять. Після підтвердження замовлення товар приходить на наступний день. Оплатити можна кур'єру при отриманні.

Найпопулярніші запити

Мототрактор, Навісне обладнання для мототракторів, Мототрактори до 60 000 грнМінітрактори, Китайські мінітракториЯпонські мінітракториМінітрактори з кабіноюМінітрактори без кабіниМінітрактори Б/У, Навісне обладнання для мінітракторів, Мінітрактори до 90 000 грнМінітрактори до 100 000 грн, Мінітрактори до 300 000 грн, КвадроциклиДитячі квадроциклиКвадроцикли для підлітківКвадроцикли для дорослихЕлектро квадроциклиФронтальні навантажувачіТелескопічні навантажувачі, ТракториТрактора МТЗ (Belarus), Китайський трактор, Італійський тракторУкраїнський трактор, Гусеничний тракторКолісний тракторСамоскидиСамоскиди HOWOВантажівки HOWOБульдозериАвтогрейдериБетономішалки (Міксери)

Наші бренди
 • © 2012—2024 Moto-Kosmos™ Використання матеріалів цього сайту можливе тільки з посиланням на джерело..
 • Ми приймаємо    
Створення інтернет магазину і технічна підтримка — Etechs