Ніякої передоплати!

Техніка від виробника HOWO

Купити Хово з доставкою по Україні

Вантажівки даного бренду отримали заслужену популярність серед аналогічних брендів. Техніка використовується для перевезення штучного товару в причепах і напівпричепах, кузовах. Активно застосовується в логістиці, будівництві, сільському, комунальному господарстві.

HOWO купити: переваги

Техніка китайського бренду відрізняється наступними переважними особливостями.

Вартість. За ціною європейського автомобіля можна купити три моделі Хово. При цьому техніка не гірше, ніж багато німецьких, шведські бренди.
Багатофункціональність. Техніка використовується для перевезення ПММ, рідкого цементу, зерна, будматеріалів будь-яких штучних, великогабаритних і сипучих вантажів, продукції на піддонах.

Відповідність європейським стандартам. Техніка комплектується двигунами, які відповідають стандарту ЄВРО-5. Кабіна має всі комфортні умови: сучасна система клімат-контролю, електричні склопідйомники, дзеркала заднього виду з підігрівом і автонастроюванням.

Висока вантажопідйомність. Техніка може перевозити вантажі від 20 до 70 тонн.

Купити HOWO в Україні: застосування

Вантажівки застосовуються в наступних сферах.

Сільське господарство. Перевезення зерна, насіння, фруктів, овочів, іншої продукції.

Лісове господарство. В основному застосовуються для транспортування дров, транспортування відходів.

Добувна промисловість. Пропонується комплектація, розроблена для кар'єрів, що спеціалізуються на видобутку піску, щебеню, вугілля, черепашника, відсіву. Ці ж рішення застосовуються в логістиці, що спеціалізується на перевезенні сипучих вантажів.

Будівництво. Є техніка, яка займається перевезенням рідкого цементу, будівельних сипучих і штучних матеріалів.

Логістика. Пропонуються рішення для вантажоперевезення будь-яких сипучих товарів, продукції на піддонах. Сюди відноситься сільськогосподарські товари, харчова продукція, побутова хімія, добрива, Будматеріали, ПММ та інше.

Купити новий HOWO в Україні: конструкційні рішення

Впроваджені наступні рішення.
Двигун. Шестициліндровий турбований Силовий агрегат потужністю 380-450 кінських сил. Комплектується двигун системою SCR. Комплектується агрегат системами охолодження, передпускового підігріву. При цьому на Howo ціна на два порядки нижче, ніж на європейську модель.
Ходова, Гальмівна система. Вантажопідйомність варіюється від 13 до 70 тонн. При цьому важливо не перевищувати межу вантажопідйомності заднього візка і передніх осей.

Кабіна. Конструкція відрізняється всіма умовами безпеки і комфорту. В салон вбудована система клімат-контролю, стереосистема, є склопідйомники, дзеркала з електричним регулюванням, крісло з системою «Комфорт». Рульова колонка з гідропідсилювачем також змінює свій нахил положення.

Рекомендуємо HOWO замовити з доставкою по Україні. Пропонуємо всі зручні види оплат: при отриманні, в кредит, в лізинг.

Найпопулярніші запити

Мототрактор, Навісне обладнання для мототракторів, Мототрактори до 60 000 грнМінітрактори, Китайські мінітракториЯпонські мінітракториМінітрактори з кабіноюМінітрактори без кабіниМінітрактори Б/У, Навісне обладнання для мінітракторів, Мінітрактори до 90 000 грнМінітрактори до 100 000 грн, Мінітрактори до 300 000 грн, КвадроциклиДитячі квадроциклиКвадроцикли для підлітківКвадроцикли для дорослихЕлектро квадроциклиФронтальні навантажувачіТелескопічні навантажувачі, ТракториТрактора МТЗ (Belarus), Китайський трактор, Італійський тракторУкраїнський трактор, Гусеничний тракторКолісний тракторСамоскидиСамоскиди HOWOВантажівки HOWOБульдозериАвтогрейдериБетономішалки (Міксери)

Наші бренди
  • © 2012—2024 Moto-Kosmos™ Використання матеріалів цього сайту можливе тільки з посиланням на джерело..
  • Ми приймаємо    
Створення інтернет магазину і технічна підтримка — Etechs