Ніякої передоплати!

Двигун для мінітракторів: який вибрати?

Двигун для мінітракторів: який вибрати?

Серцем будь-якого минитрактора є його мотор. Тому під час вибору техніки в першу чергу слід звернути увагу на технічні параметри. Від його потужності, надійності, економічності буде залежати термін життя і комфорт експлуатації машини.

Вчора на ринку є широкий вибір міні-тракторів, здатних впоратися з цілим комплексом сільськогосподарських завдань. Перед вибором техніки слід подумати, для яких конкретних завдань вона вам необхідна. Для обробки невеликої ділянки (30-40 соток) цілком вистачить малогабаритного трактора з одноциліндровим двигуном потужністю 12 к.с. Такий трактор буде використовувати менше 1 літра палива за годину роботи. Якщо потрібно перевозити вантажі, слід вибирати агрегат не слабкіше 20 к.с. З постійними роботами при важких навантаженнях краще впорається 3-циліндровий мотор.

Важлива деталь при виборі малолітражного трактора - наявність і термін гарантії. Гарантійний термін на дану техніку повинен становити не менше 1 року.

Основні характеристики двигунів:

 • Потужність в кінських силах - ключова характеристика, від неї залежать можливості трактора.
 • Паливна система (бензин або дизель).
 • Кількість циліндрів і обсяг двигуна.
 • Витрати палива.
 • Вал відбору потужності.

Двигун для минитрактора повинен обов'язково бути оснащений валом відбору потужності. За допомогою цього валу до трактора можна приєднувати різні навісні механізми: косарки, дискові борони, плуги та інше обладнання. Чим більше потужність мотора, тим ширше можливості використання механізмів.

Ціна і якість

Бензинові агрегати дешевше і простіше в обслуговуванні в порівнянні дизельними. Вони легше заводяться в холодну пору року. Двигуни на дизелі мають більшу потужність при меншій витраті палива. Якість в основному залежить від виробника і ціни. Японський двигун буде коштувати набагато дорожче китайського через надійності і терміну експлуатації. Але не кожен може собі дозволити «японця».

Є ряд двигунів добротного якості, зроблених в Піднебесній. Китайські агрегати мають привабливу вартість, а якість багато в чому не поступається білоруським і російським.

Найважливіші особливості експлуатації:

 • Використовувати тільки перевірені масла, які рекомендовані для вашої моделі.
 • Прогрівати агрегат перед тим, як братися до роботи, особливо взимку.
 • Чи не перевантажувати мотор минитрактора протягом тривалого періоду.
 • Виключати можливість перегріву, уважно стежити за тим, щоб рідина для охолодження була на належному рівні.
 • Робити періодичну комп'ютерну діагностику, ремонтувати техніку на спеціалізованих техстанціях.

Підводячи підсумки, слід зазначити, що двигун для міні-тракторів - основна деталь, від якості і потужності якої залежать можливості вашої техніки. Щоб не виникло неприємних нюансів, перед прийняттям рішення слід ретельно вивчити зазначені вище характеристики.

 

Наші бренди
 • © 2012—2024 Moto-Kosmos™ Використання матеріалів цього сайту можливе тільки з посиланням на джерело..
 • Ми приймаємо    
Створення інтернет магазину і технічна підтримка — Etechs