Ніякої передоплати!

Який купити квадроцикл: новий або б / у? Зважуємо ризики покупки.

Який купити квадроцикл: новий або б / у? Зважуємо ризики покупки.

  Купівля будь-якої техніки змушує нас замислитися про недоліки і переваги кожного апарату. І коли приходить момент покупки - щось змушує задуматися і зрозуміти правильних чи ми робимо вибір, наприклад: «купити квадроцикл недорого б у або новий?». Однією з популярних і затребуваних типів мототехніки на сьогоднішній день в Україні вважається квадроцикл. На ринку представлена ​​величезна кількість всіляких торгових марок з широким модельним рядом. Є недорогі квадроцикли китайської, корейської, а також європейського виробництва. Природно вони відрізняються між собою якістю, ціною та технічними параметрами.

Багато любителів квадроциклів вважають за краще купувати тільки якісні і дорогі моделі. Але не завжди виходить їх купити за рахунок високої вартості. Тому часто стоїть вибір між купити бу квадроцикл або новий.

 

Переваги і недоліки нового китайського квадроцикла

 

Варто зазначити що у нових навіть китайських квадроциклів набагато більше переваг ніж у б / у. Прийнятна вартість, яка починається від 850 і досягати 8000 доларів. Найдорожчі більше підходять для дітей і підлітків, адже вони мають невелику вагу, низьку потужність, тільки задні провідні колеса, а також ланцюгову передачу. За середню вартість можна придбати якісний і надійний китайських квадроцикл з бензиновим двигуном з об'ємом від 300 кубічних сантиметрів і рідинним охолодженням. Незалежна підвіска, повний привід, карданна передача - запорука отримання кращих емоцій і великої кількості адреналіну при використанні його по бездоріжжю і пересіченим місцевостям. Також варто відзначити що нова техніка, навіть китайська, має більше переваг ніж б / у, так як зазвичай надійність і тривалість будь-бензинової техніки залежить від того, як за нею доглядають і стежать. Тому купити квадроцикл бу чи новий - тільки Ваш вибір.

 

Недоліки та гідності б / у квадроциклів

 

При купівлі будь-якого б / у квадроцикла варто вкрай ретельно підходити до перевірки. Ні для кого не секрет що в обслуговуванні та ремонті європейські та американські квадроцикли вкрай дорогі. Тому слід купувати б / у техніку тільки в хорошому стані. Не варто вибирати квадроцикл дешевше, так як можна потрапити на не маленькі гроші. Хоча при правильному виборі такої квадроцикл може принести незабутні враження.

Наш інтернет магазин рекомендує купувати тільки нову техніку і обслуговувати її на офіційних технічних станціях. Тому ми на питання: «Новий або купити б у квадроцикл?» відповідаємо - «Тільки новий!».

 

Переваги покупки нового квадроцикла в нашому інтернет магазині

 

  • Доставка. У нас є спеціально обладнані причепи та автомобілі для транспортування квадроциклів. Ми здійснюємо безкоштовну адресну доставку без будь-яких передоплат в найкоротші терміни.
  • Асортимент. Так як ми є офіційними представниками багатьох торгових марок квадроциклів в Україні - асортимент наш Вас вразить.
  • Консультація. При необхідності Ви можете звернутися за допомогою і консультацією в наш спеціалізований відділ продажів, де Вас з радістю проконсультують наші кращі фахівці.
  • Сервіс та гарантія. У нас найкращий і поширений сервіс та обслуговування в Україні. Сервісні центри розташовані у великих містах. При необхідності виїзна бригада може здійснити ремонт на виїзді.
  • Кредит. У Вас в нашому інтернет магазині є можливість оформити кредит на квадроцикл на найкращих умовах, так як ми співпрацюємо з великою кількістю банків і кредитних товариств.
Наші бренди
 • © 2012—2024 Moto-Kosmos™ Використання матеріалів цього сайту можливе тільки з посиланням на джерело..
 • Ми приймаємо    
Створення інтернет магазину і технічна підтримка — Etechs