Ніякої передоплати!

Який найкраще вибрати дитячий квадроцикл?

Який найкраще вибрати дитячий квадроцикл?

Дитячий квадроцикл – один із найулюбленіших транспортів для юних райдерів. Насьогодні модельний ряд суттєво розширився і вибрати стало справді складно. Розглядаючи варіанти квадроциклів для дитини, важливо орієнтуватися на такі критерії як вік, потужність, розміри, технічні характеристики безпеки, дизайн. Який вибрати квадроцикл для дитини 5-7 років? Що краще підійде для підлітка?

Квадроцикл для дитини за віком

Усі моделі, представлені в асортименті, в першу чергу класифікують за віком райдера. На невеликому і досить стійкому транспорті можуть освоювати навички водіння малюки 4-5 років, розважатися на природі з батьками 7-8 літні діти, отримувати адреналінові емоції підлітки. Тому перед тим, як вибрати квадроцикл, враховують вік дитини.

Критерії, за якими варто обирати дитячий квадроцикл

Квадроцикл для дитини може стати одним із найбільш пам'ятних подарунків у дитинстві. Вибираючи його, батьки віддають перевагу безпечній та веселій їзді. Чотириколісна база є максимально стійкою в порівнянні з іншими видами дитячого транспорту. Щоб правильно вибрати квадроцикл для дитини, враховуйте такі

особливості:

  1. Вік дитини. Один з найважливіших моментів, на який варто орієнтуватися при виборі транспорту. Найчастіше кожна модель підходить під певний вік. Але вибираючи квадроцикл, рекомендуємо орієнтуватися ще й на конкретні дані дитини: зростання, комплекцію, наскільки зручно сидіти в квадроциклі райдеру, чи він дотягується до педалей, чи впевнено тримається за кермо.
  1. Розміри та потужність дитячого квадроцикла. Зовнішні параметри чотириколісного транспорту безпосередньо залежать від потужності та виду вибраного двигуна. Потужність може бути не більше 50 -250 кубів.
  2. Вид двигуна. Як правило, можна вибрати дитячий квадроцикл із електричним або бензиновим двигуном. Для найменших райдерів квадриків частіше комплектуються акумулятором. Моделі, призначені для дітей віком від 7 років, підлітків, обладнані бензиновими двигунами. Максимальна швидкість може становити від 3 до 80 км на годину. Якщо вибирати більш потужний та швидкісний транспорт, то це однозначно бензиновий варіант. Електричні моделі з акумулятором працюють безшумно, але вимагають своєчасної підзарядки.
  1. Елементи безпеки. Вибираючи дитячий квадроцикл, одним із найважливіших пунктів є безпека. Виробники транспорту для дитини комплектують її різними захисними опціями та елементами, на яких варто звертати увагу. Підвищує безпеку юного райдера обмежувач швидкості у дитячому квадроциклі для найменших, дискові гальма та автоматична коробка передач у техніці для підлітків. Також бажано вибрати окремо та купити шолом, водійські рукавички, захисні окуляри для болотистої місцевості, зручний одяг для поїздок.

Який найкраще вибрати квадроцикл для підлітка?

Для підлітків варто вибирати квадроцикли потужністю 100-250 кубів. Чим старша дитина і вищий її рівень водіння, тим потужніший захочеться транспорт. Незважаючи на те, що такі моделі призначені все ж таки для дітей, вони виглядають також масивно і круто, як і для дорослих.

Якщо передбачається поїздка вдвох, варто враховувати вантажопідйомність дитячого квадроцикла. Вибирати є з чого. В асортименті представлені моделі дитячих квадроциклів для підлітків із вантажопідйомністю від 50 до 150 кг.

Також вибираючи їх, радимо звертати увагу на амортизатори. Вони відповідають за зменшення вібрацій та ударів. Якість та надійність транспорту залежить також від виробника. З найкращих брендів відзначають Forte, Лінхай, Viper, Spark, Comman.

Який вибрати китайський чи японський квадроцикл для дитини?


 

Багато хто перед покупкою задається питанням про те, який краще вибрати дитячий квадроцикл, від японського чи китайського бренду. Тут важливо те, наскільки довго передбачається застосування транспорту і який бажаний бюджет.

Японські квадроцикли для дитини можна купити за ціною від 100 000 грн. За таку суму можна придбати дорослу модель квадрика від китайського бренду. Далі ми розмістимо топ найкращих дитячих квадроциклів, які можна купити в Україні недорого.

Який вибір виробника квадроциклів для дитини від 3-5 років?

Квадроцикли для найменших виробляють найкраще такі компанії як Peg-Perego, Polaris, Profi, Viper. Електричні мотовсюдиходи для маленької дитини стануть безпечним та захоплюючим транспортом. Кожен із брендів пропонує кілька моделей у різній кольоровій гамі.

Який вибір виробника дитячих квадроциклів для підлітка?

У цій категорії транспорту є із чого вибирати. Виробників бензинових мотовсюдиходів для дитини набагато більше. Щороку компанії випускають нові удосконалені дитячі квадроцикли, купити які можна у нашому інтернет-магазині. Розглянемо топові моделі для підлітків:

  • Дитячий квадроцикл Comman B5 110 - її найчастіше вибирають серед малокубатурної мототехніки, підходить для дітей віком від 10 до 14 років;
  • Дитячий квадроцикл Форте Хантер 125 – ще одна недорога та популярна модель підліткового транспорту з м'якими амортизаторами та двигуном потужністю 8 кінських сил;
  • Лінхай Eyas 150 – для тих, хто обирає якість та надійність, техніка від бренду Лінхай стане чудовим варіантом.
  • Модельний ряд від Spark - дешевше можна купити мототехніку від китайського виробника Спарк.

Дизайн дитячих квадроциклів

Діти дуже часто звертають увагу на яскраві кольори та красиві елементи корпусу. У той час як підлітки віддають перевагу повній копії дорослих моделей. Дизайн мотовсюдиходів представлений великою різноманітністю кольорів та форм.

В асортименті нашого інтернет-магазину представлені червоні, білі, неонові, жовті, і чорні квадроцикли. Для кожного малюка знайдеться саме цей варіант дизайну.

Наші бренди
  • © 2012—2024 Moto-Kosmos™ Використання матеріалів цього сайту можливе тільки з посиланням на джерело..
  • Ми приймаємо    
Створення інтернет магазину і технічна підтримка — Etechs