Ніякої передоплати!

Як підібрати кращий мінітрактор для оранки городу? Поради фахівця

Як підібрати кращий мінітрактор для оранки городу? Поради фахівця

Як підібрати кращий мінітрактор для оранки городу? Поради фахівця

Не так давно серед аграріїв і фермерів були поширені важкі, великі Трактори. Звичайно, це було не так зручно і досить затратно, адже вартість такої техніки захмарна для звичайного споживача, найчастіше їх купували великі компанії. З появою мінітракторів робота фермерів помітно спростилася: мінітрактор володіє невеликою вагою, хорошою продуктивністю, він досить економічний і, головне, його вартість нижче в рази. Тепер такого помічника можуть собі дозволити не тільки власники полів, а й господарі невеликих присадибних ділянок, садів або городів.

Сьогодні багато виробників пропонують якісну мототехніку, яка задовольнить ваші потреби. В Україні лідером є моделі китайського виробництва завдяки простоті збірки і рівню якості. Вони часто схожі основними характеристиками, тому рекомендуємо завжди звертати увагу на додатковий функціонал.

Чому варто купити мінітрактор для городу? Його можливості та переваги

Мінітрактор нерідко називають універсальною машиною. Дійсно, з його допомогою ви зможете обробляти грунт, орати город, збирати урожай, заготовлювати кормові культури, прибирати сніг, розбивати полій і навіть перевозити вантажі. Щоб розширити функціонал техніки, ми радимо замовити навісне обладнання, яке також доступне в нашому інтернет-магазині. Щоб підібрати оптимальний варіант до обраного Вами мінітрактора за якістю і вартості, ви можете звернутися до нашого менеджера.

Великою перевагою мінітракторів є простота управління. Навіть початківець оператор легко впорається з будь-яким завданням, тому обробку грунту або прибирання території Ви зможете довірити синові або онукові.

Якщо ви вибираєте мінітрактор для оранки городу ціна на нього може бути різна, формується вона від багатьох факторів. Завжди варто відштовхуватися від завдань, які стоять перед вами, а також від площі та рельєфу ділянки, на якому будуть виконуватися роботи. Від цього буде залежати потужність машини, Колісна формула, вага, а іноді і її габарити.

Також важливим функціоналом для роботи в городі є:

  • блокування коліс, щоб виключити пробуксовку в грязі
  • регульована колія, яку Ви зможете підлаштувати під різні висаджені культури
  • наявність реверсивної коробки передач, щоб вибирати оптимальну швидкість, незалежно від напрямку руху


Де купити мінітрактор для обробки городу?

Найпростіше вибрати мінітрактор на сайті, де ви зможете швидко ознайомитися з описом і порівняти схожі моделі. Найчастіше сайти пропонують допомогу онлайн-консультантів або менеджерів, які в телефонному режимі підберуть вам мінітрактор для городу ціна якого буде вам по кишені. При покупці обов'язково звертайте увагу на наявність гарантії і відсутність передоплат, щоб не стати жертвою шахраїв!

 
Наші бренди
  • © 2012—2024 Moto-Kosmos™ Використання матеріалів цього сайту можливе тільки з посиланням на джерело..
  • Ми приймаємо    
Створення інтернет магазину і технічна підтримка — Etechs