Ніякої передоплати!

Ремонт мототрактора і мотоблока

Дата публікації 23.04.2018.
Ремонт мототрактора і мотоблока

Дані різновиди сільгосптехніки добре підходять для виконання різних поліпшень і переробок, ніж щосили користуються фермери. Технічно вмілі аграрії здатні самостійно модернізувати свій мотоблок або полагодити мінітрактор, інші ж періодично змушені відправляти транспорт в ремонтні майстерні, адже жодна машина не пропрацює вічно. Пропонуємо добірку порад по ремонту таких ключових вузлів техніки як двигун і проміжних редуктор до мототрактора і мотоблока.

Популярні поломки двигуна

Будь-двигун, що працює як на бензині, так і на дизелі оснащується рухомими елементами, які поступово піддаються зносу. Щоб користуватися цими деталями максимально можливий час рекомендується:

  • Виконувати мастило ідеально відповідним для техніки видом масла;
  • Завжди користуватися виключно першокласним паливом.

Через постійні навантажень при експлуатації однієї з лідируючих поломок вважається вихід з ладу поршневої групи. При згорянні, паливні суміші регулярно рухають поршень, в результаті отримуємо зношування його кілець і циліндра. Наслідками цього будуть втрата компресії і зниження потужностей мототрактора або мотоблока. При тривалому ігноруванні такої проблеми - повністю відмовить двигун. Крім того, іноді зношуються шатун і колінчастий вал. Якщо заміна поршня і кільця - справа проста, то необхідність проточки колінчастого вала, наприклад, потребують допомоги майстра. У разі нерівного звучання двигуна має сенс відрегулювати зазор клапанів. Всі зняті при проведенні ремонту прокладки практичніше замінити на нові.

Проводячи профілактичний огляд зверніть увагу на гнізда клапанів і напрямні. В ідеалі клапан повинен щільно перекривати гнізда, а в направляючих не повинно бути люфту. При зносі останніх - зробіть спрессовиваніе і замініть їх.

Несправності редуктора

Найімовірніше, якщо мІнІтрактор чи мотоблок не хоче йти ні на одній з передач або відмовляється переходити з нейтралці - значить необхідно полагодити редуктор. За своєю конструкцією цей вузол нагадує коробку передач, адже він укомплектований шестернями, а ті згодом зношуються. В основному непридатними стають проміжні шестерні, іноді ж зношується вилка включення передач. Відчуваючи значне навантаження при експлуатації, деталі редуктора найбільш піддаються зношування. Стандартна ситуація при непрацюючому редукторі вимагає замінити шестерні, іноді - вал. Допомогти з поломками здатне хороше редукторне масло. Між сезонами також слід провести огляд наявності та стану масел і рідин в машині.

Підкреслимо, що проміжні редуктор до мототрактора є мостом між технікою і різним додатковим агрегатом. Через це, для постійного без заморочливого використання мототрактора купуйте тільки якісні редуктори.

Наші бренди
  • © 2012—2023 Moto-Kosmos™ Використання матеріалів цього сайту можливе тільки з посиланням на джерело..
  • Ми приймаємо    
Створення інтернет магазину і технічна підтримка — Etechs