Ніякої передоплати!

Порівняння мінітрактору Shifeng SF 240 і SF 244: ключові відмінності

Порівняння мінітрактору Shifeng SF 240 і SF 244: ключові відмінності

Міні-трактори від китайського виробника користуються великою популярністю в Україні. Компактна техніка виконує великий спектр завдань у сільському та комунальному господарствах. Однією з найпопулярніших моделей за весь час існування компанії стала Шифенг SF 240. Але багато хто просив, доповнити її повним приводом і незабаром вийшла покращена модифікація SF 244. У чому різниця між цими міні-тракторами і який вибрати з них? Про це та технічні характеристики даних моделей розповімо далі.

Застосування мінітракторів Шифенг в Україні

Така техніка як мінітрактор у нашій країні досить поширена з кількох причин. Насамперед не секрет для багатьох із нас, що в Україні тисячі Га родючої землі. Кожен сільський житель має свій пай, невеликий город чи сад. Для отримання врожаю необхідно періодично виконувати ряд робіт, таких як обробіток ґрунту, прополювання міжрядь, обприскування від шкідників тощо. У цій справі найкращим бюджетним помічником стає мінітрактор. Його можна агрегатувати будь-якими видами наважок.

Мінітрактор Шифенг застосовують для таких завдань:

 • Обробіток ґрунту – пахота, боронування, культивація, посів, збирання та транспортування врожаю, внесення мінеральних добрив;
 • Комунальні роботи – очищення території від снігу, сміття, листя;
 • Транспортувальні роботи – вивезення сміття, перевезення тварин, корми для тварин та інше.

Технічні характеристики мінітрактору Shifeng SF 240

Топ продажів ось уже кілька років поспіль - мінітрактор Shifeng SF 240. Що ж у ньому особливого? Запитайте ви. Все дуже просто: якісне складання, надійний дизельний двигун, ремінна передача, тракторна коробка передач, вал відбору потужності та триточкова навішування. Все, що потрібно для комфортної роботи, є в цій моделі. Мінітрактор SF 240 відрізняється такими технічними характеристиками:

 1. Двигун. На агрегат SF 240 встановлений одноциліндровий дизельний двигун з потужністю 24 кінських сили. Захист від перегріву здійснюється рідинним охолодженням. Радіатор знаходиться біля ніг, про що багато хто пише, як про перевагу. Взимку біля нього водій гріє ноги. Запускається двигун за допомогою електричного стартера або ручного пуску.
 1. Привід. Мінітрактор Shifeng SF 240 має колісну формулу 4х2 з примусовим блокуванням диференціала.
 1. Трансмісія. Ця модель працює з механічною коробкою передач за формулою (3+1) х2. Важіль перемикання знаходиться біля сидіння оператора.
 1. Колісна база. Відмінні за параметрами колеса сприяють високій прохідності в умовах бездоріжжя. Розміри передніх шин 4-14, а задніх – 7,5-20. Протектор із шевронним малюнком забезпечує гарне зчеплення з будь-яким типом ґрунту.
 1. Навісна система. Безперечним плюсом цієї моделі вважається можливість відключення насоса, який використовується тільки в роботі з навішуваннями. Є вал відбору потужності, що працює з однією швидкістю, 540 обертів за хвилину. Триточкова навісна система та розетка для причепа.
 1. Дизайн. Досить мінімалістичний і простий, але водночас ергономічний. Є дзеркала заднього виду, оптика, скринька для запчастин.

Технічні характеристики мінітрактору Shifeng SF 244

Удосконалена модель попередньої версії SF 240 має такий самий зовнішній вигляд, але доповнена важливими деталями: повним приводом і ручним блокуванням диференціала. Розглянемо детальніше технічну складову мінітрактору SF 244:

 • Двигун - дизельний мотор з потужністю 24 кінських сил і рідинним охолодженням;
 • Коробка передач – тут вже стоїть механічна трансмісія на 8 перемикань вперед та 2 назад зі зниженими та підвищеними передачами;
 • Ремінна передача, як і в попередній моделі;
 • Вал відбору потужності – одношвидкісний на 540 оборотів за хвилину;
 • Противаги – спереду та ззаду на 25 кг та 60 кг;
 • Колісна база Shifeng SF 244 – повний привід з провідним переднім мостом та збільшеними колесами: 6-16 та 9,5-24.

У чому різниця між мінітракторами Shifeng SF 240 та SF 244?

З перерахованих вище технічних даних про мінітрактори Shifeng SF 240 і SF 244 можна зробити висновки, підкресливши для себе такі відмінності:

 1. Привід. У мінітракторі Шифенг SF 240 задній привід та примусове блокування диференціала. У той час, як нова модель SF 244 вже укомплектована повним приводом з провідним переднім мостом. Що робить її більш маневреною та функціональною при застосуванні передніх наважок.
 1. Блокування диференціалу. Багато покупців першої моделі відзначали, що хотіли б ручне блокування диференціала, так як воно зручніше і ефективніше в роботі на полях. Мінітрактор Shifeng SF 244 оснащений ручним диференціалом, що блокується.
 1. Колісна база. У мінітракторі SF 244 встановлені масивніші колеса, що безумовно, перевага для сільгосптехніки.
Наші бренди
 • © 2012—2024 Moto-Kosmos™ Використання матеріалів цього сайту можливе тільки з посиланням на джерело..
 • Ми приймаємо    
Створення інтернет магазину і технічна підтримка — Etechs