Ніякої передоплати!

Чи варто займатися оформленням квадроциклів?

Чи варто займатися оформленням квадроциклів?

 На сьогоднішній день в Україні досить популярним є покупка квадроцикла. Саме ця техніка може дати власникові велика кількість емоцій і адреналіну. Квадроцикли призначаються для їзди по бездоріжжю і пересіченій місцевості. Але багато власників часто задаються питанням: чи потрібні документи на квадроцикл?

Різновиди квадроциклів і їх особливості

·         Дитячі. У цій категорії знаходиться квадроцикли з електричними і бензиновими двигунами до 125 кубічних сантиметрів. Вантажопідйомність їх становить до 80 кілограм. Вони не потребують оформлення і не потребують будь-яких документів для експлуатації. Їзда на них відбувається на закритих ділянках або на бездоріжжі в присутності дорослих. Тому можна використовувати такий квадроцикл без документів в Україні.

·         Підліткові. У цій категорії знаходяться моделі з бензиновим двигуном. Робочий об'єм даних агрегатів становить 125-250 кубічних сантиметрів. Трансмісія їх найчастіше автоматичний. Але бувають випадки установки напівавтоматичних і механічних коробок перемикання передач, які істотно можуть зменшити вартість техніки при покупці. Привід на таких моделях здійснюється за допомогою потужної ланцюга, а задня підвіска складається з одного амортизатора.

·         Професійні. У цю категорію входять квадроцикли з об'ємом циліндра від 300 кубічних сантиметрів. Найчастіше дані агрегати мають повний привід, незалежну підвіску і привід від карданного валу, а не від ланцюга як на моделях з минулих двох категорій. На дані квадроцикли без документів продаж небажана, адже на них можна пересуватися по дорогах загального призначення. Квадроцикли цієї категорії піддаються реєстрації в спеціальних державних структурах і на них необхідно мати посвідчення. При покупці такої техніки Ви можете бути впевнені, що адреналін і якісний відпочинок Вам повністю гарантований.

На питання: «Які документи потрібні на квадроцикл в Україні» варто відповісти, що обов'язково необхідно мати категорію прав А1, а також за допомогою митних декларацій, товарного чека і договору купівлі-продажу поставити квадроцикл на облік в спеціальній державній структурі. Це дозволить Вам їздити на квадроциклі по дорогах загального призначення.

Переваги покупки квадроциклів в нашому інтернет магазині

·         Доставка. Квадроцикли будь-якої вікової категорії доставляються транспортом нашої організації протягом кількох днів з моменту оформлення замовлення на сайті або в телефонному режимі з нашим відділом продажів. Доставка здійснюється абсолютно безкоштовно без передоплати. Оплата відбувається при передачі товару покупцеві.

·         Збірка. Важливим фактором для правильно і довговічною роботи будь-якій техніці є якості використовуваних обкатних масел і збірки. У нас працюють професіонали, які роблять свою роботу якісно. Заливаємо тільки перевірені і дорогі масла правильної в'язкості.

·         Гарантія та сервіс. На випадок поломки квадроцикла у нас по всій Україні є сервісні центри, де Ви зможете здійснювати технічний огляд або ремонт як в гарантійний, так і після гарантійного періоду.

·         Вартість. Так як ми є офіційним представником багатьох торгових марок квадроциклів, ми маємо кращі ціни в Україні.

·         Кредіт. При необхідності в нашому інтернет магазині у Вас є можливість купити квадроцикл в кредит на найвигідніших умовах, так як ми співпрацюємо з перевіреними і надійними банками України.

Консультація. Якщо у Вас виникло питання: «Які документи потрібні для їзди на квадроциклі», можете зв'язатися з нашим відділом продажів, де Вас зможуть проконсультувати з будь-якого питання, які пов'язані з покупкою і експлуатацією техніки.

Наші бренди
  • © 2012—2024 Moto-Kosmos™ Використання матеріалів цього сайту можливе тільки з посиланням на джерело..
  • Ми приймаємо    
Створення інтернет магазину і технічна підтримка — Etechs