Ніякої передоплати!

Навантажувач Changlin 265F

Навантажувач Changlin 265F

Невеликої будівельної компанії, складу, який працює із середнім об'ємом вантажів, можемо порекомендувати купити Навантажувач Changlin 265F. Коли щоденний обсяг роботи з навантаження, переміщення не перевищує 100 тонн, немає сенсу витрачати гроші на високопродуктивну техніку. У цьому випадком ми і рекомендуємо навантажувач Changlin 265F купити для навантаження піску, відсіву, зерна, насіння, будь-яких інших сипучих вантажів. Зверніть увагу, що компактні розміри 3490х1880х2160 мм і радіус розвороту 6,3 м дозволяє працювати навантажувача в умовах обмеженого простору, наприклад в місцях ремонту тротуарів, в тому числі і біля під'їздів, на відкритих складах, в парку.

Технічні та конструкційні особливості

Якщо ви хочете придбати невелику продуктивну техніку, скористайтеся пропозицією, купите Навантажувач Changlin 265F.Цена за техніку зараз пропонується з сезонною знижкою в Мотокосмос.

Двигун

Дизельний двигун Weichai WP 3.2 з турбонаддувом розвиває досить високу потужність 61 к.с. Цього часом досить, щоб справлятися з роботами під час будівництва будинків, дорожнього полотна, прибирання в межах міста. Система примусового рідинного охолодження захищає двигун від перегріву влітку, дозволяє швидше запуститися йому взимку.

Привід і гідравліка

На навантажувач встановлена гідростатична повнопривідна система. Тип приводу має схему: привід насоса + тяговий двигун + ланцюгової привід. Гідравлічна система оснащена високоякісними елементами:

  • двигунами MS06 французького виробника Poclain;
  • двохпоршневими насосом MPT046C-BA німецького виробництва Bosch Rexroth pump;
  • зрівняльним гідравлічним клапаном;
  • декількома допоміжними насосами.

Система гарантує високу продуктивність.

Щоб максимально знизити втрати потужності, конструктори з'єднали гидронасос безпосередньо з маховиком двигуна.

Зверніть увагу на такі показники як:

  1. Об'єм - 0,53м3.
  2. Вантажопідйомність - 850 кг.
  3. Максимальна висота навантаження під кутом 45о - 2,3 м, що досить для навантаження самоскида.

Ходова

Провідними є передня і задня вісь. Схема 4х4 дозволяє працювати на техніці круглий рік в будь-яку погоду. Максимальна швидкість руху туди / назад - 12/12 км / год.

Кабіна

Конструкція кабіни оператора гарантує круговий огляд 360о, що дозволяє контролювати оператору всі процеси. На самому підйомом механізмі встановлено дзеркало заднього виду.

Кабіна відповідає високому рівню безпеки і виконана за вимогами FOPS / ROPS, обладнана ременями, поручнями, блокуванням механізму і опціями аварійної зупинки.

Управління

Система управління з сервоприводом і гідравлічним дроселем, ергономічним механічним джойстиком спрощує роботу на навантажувачі. Є опція плаваючий ківш під час навантаження, що дозволяє взяти тільки необхідний вантаж. Є також функція автоматичного вирівнювання ковша під час навантаження або переміщення вантажу.

Підведемо підсумки. Якщо компанії потрібна універсальна техніка з середньою продуктивністю і великим моторесурсом, рекомендуємо придбати Навантажувач Changlin 265F. Ціни в даний сезон істотно знижені. Пропонуються вигідні умови.

Як придбати техніку?

Щоб купити навантажувач Changlin 265F в Україні, не потрібно вносити передоплату. Після доставки ви можете випробувати техніку в справі, після цього внести оплату.

Також пропонуються вигідні умови покупки в кредит. Щомісячні платежі ви можете розрахувати самі і оцінити переваги такого варіанту покупки.

З усіх питань телефонуйте в компанію «Мотокосмос», менеджери самі зателефонують через 10-30 хвилин.

 

  Технічні характеристики:

Модель двигуна Weichai WP 3.2 з турбонаддувом
Паливо дизель
Максимальна потужність, к.с. 61
Максимальна швидкість руху вперед/назад, км/год 12/12
Система приводу гідростатична повнопривідна
Тип приводу привід насоса + тяговий двигун + ланцюговий привід
Модель приводу гідронасоса MPT046C-BA Bosch Rexroth pump
Модель приводного двигуна MS06 (POCLAIN, Франція)
Габарити (ДхШхВ), мм 3490х1880х2160
Максимальна вантажопідйомність, м3 850 
Обсяг ковша, м3 0,53
Висота розвантаження при куті 45, мм 2326
Кліренс, мм 220
Вага, кг 3200

 

Тип навантажувача: З бортовим поворотом
Виробник: Changlin
Потужність: 60 к.с.
Вантажопідйомність: 800 кг
Висота підйому, м: 2-4 м
Наші бренди
  • © 2012—2022 Moto-Kosmos™ Використання матеріалів цього сайту можливе тільки з посиланням на джерело..
  • Ми приймаємо    
Створення інтернет магазину і технічна підтримка — Etechs