Ніякої передоплати!

Купити Everun

Купити спецтехніку Everun з доставкою по Україні

Компанія "Мотокосмос" займається продажем якісної спецтехніки китайських, білоруських, японських, корейських брендів. Виробник Everun-відносно молода марка на ринку України, але вже отримала хороші відгуки аграрних, тваринницьких компаній, комунальних і будівельних підприємств. Розглянемо докладно застосування і конструкційні рішення.

Everun купити в Києві: застосування

Техніка використовується в сезон і протягом усього року в наступних напрямках виробництва та обслуговування.
Аграрний напрям. Моделі застосовуються для перевалки зерна, насіння, сінажу, сіна, їх транспортування в межах невеликої території, навантаження для подальшої вантажоперевезення.

Тваринництво. На великих фермах техніка щодня застосовується для роздачі кормів, Прибирання приміщень, і дозволяє замінити цілий штат працівників, здешевити виробничі процеси.

Добувна галузь. Техніка активно застосовується для видобутку щебеню, піску, інших матеріалів в кар'єрі.
Будівництво. Всі землерийні роботи (Будівництво доріг, зведення мостів, промислових, торгових об'єктів, житлових комплексів, стадіонів, прокладка підземних комунікацій) не обходяться без цієї техніки.

Комунальне господарство. Можна підібрати моделі для великого прибирання сміття на звалищних полігонах, ремонту підземних комунікацій та іншої роботи.

Домашнє господарство. Окрема категорія мінітехніки потужністю 12-30 К.С., яка використовується для побутових потреб.
Таким чином, дана техніка необхідна цілий рік, враховуючи, що будівництво різних об'єктів через м'яких зим практично не припиняється.

Купити Everun в Україні:  технічні характеристики

Розглянемо докладніше якісні конструкційні рішення, які впроваджені в техніку.
Двигун
На сайті можна купити новий Everun в Україні-моделі, що оснащуються 1-6-циліндровими нетурбованими і турбованими двигунами. Оскільки техніка використовується цілий рік, практично всі моделі, крім самої компактної і малопотужної техніки, оснащені системою передпускового підігріву. Паливна система зазвичай карбюраторного типу.
Ходова система
На сайті можна підібрати колісний і гусеничний Everun. Ціна швидко окупається протягом сезону. Будь-які спецмашини мають свої переваги. Колісні моделі швидше переміщаються і виконують завдання, техніка на гусеницях може використовуватися на вологому грунті взимку і ранньою весною, в болотистій місцевості, в районі нестійких грунтів.
Гідравліка
Гідравлічна система складається з таких компонентів, як електродвигуни, Гідронасоси (основний і допоміжний), зрівняльний клапан, гідророзподільник. Комплектація гідросистеми може відрізнятися.
Кабіна і управління
Практично всі моделі, починаючи від 25-сильної техніки, оснащуються опалювальними кабінами, які до того ж відповідають всім критеріям безпеки, в тому числі від перекидання і падаючих предметів. Всередині є система клімат контролю, Камери заднього виду, джойстик для управління гідравлікою, гідрооб'ємною трансмісією.
На сайті "Мотокосмос" можна замовити підходящої комплектації для застосування в вищеописаних сферах.

Найпопулярніші запити

Мототрактор, Навісне обладнання для мототракторів, Мототрактори до 60 000 грнМінітрактори, Китайські мінітракториЯпонські мінітракториМінітрактори з кабіноюМінітрактори без кабіниМінітрактори Б/У, Навісне обладнання для мінітракторів, Мінітрактори до 90 000 грнМінітрактори до 100 000 грн, Мінітрактори до 300 000 грн, КвадроциклиДитячі квадроциклиКвадроцикли для підлітківКвадроцикли для дорослихЕлектро квадроциклиФронтальні навантажувачіТелескопічні навантажувачі, ТракториТрактора МТЗ (Belarus), Китайський трактор, Італійський тракторУкраїнський трактор, Гусеничний тракторКолісний тракторСамоскидиСамоскиди HOWOВантажівки HOWOБульдозериАвтогрейдериБетономішалки (Міксери)

Наші бренди
  • © 2012—2024 Moto-Kosmos™ Використання матеріалів цього сайту можливе тільки з посиланням на джерело..
  • Ми приймаємо    
Створення інтернет магазину і технічна підтримка — Etechs