Ніякої передоплати!

Виробник Корунд (Жмеринка)

Корунд

Корунд-бренд високоякісного сільськогосподарського навісного обладнання. Виробник отримав хороші відгуки серед аграріїв України. Технології, які застосовуються, на виробництві дозволяють, створити якісну сучасну техніку.

Корунд: ціни, застосування

На сайті "Мотокосмос" представлені агрегати, які можна використовувати в різних сферах і галузях діяльності.

 1. У комунальній сфері - для прибирання прибудинкових територій та земельних ділянок від сміття, листя та снігу застосовуються лопати-відвали.
 2. АГРАРНА ГАЛУЗЬ - для обробки та оранки землі, підготовці ділянки до посадки культур і рослин часто застосовуються культиватори, плуги, чеснокосажалки, Картоплекопачі, Картоплесаджалки, граблі, Інше обладнання.
 3. Будівництво - застосовуються в основному лопати-відвали та інші агрегати, призначені для планування територій, землерийних робіт.

Користувачі можуть підібрати техніку фірми відповідно індивідуальним потребам і вартості. За допомогою фільтрів можна швидко впорядкувати дешеві, дорогі, популярні агрегати.

ПП Корунд: переваги

Фірмова техніка випускається за всіма стандартами безпеки з високим рівнем захисту.

Агрегати відрізняються якісною збіркою, деталі пройшли холодну і гарячу загартування. Раз на 5 років товар проходить сертифікацію в акредитованих українських лабораторіях.

Різноманітність в асортименті дає можливість клієнту підібрати техніку з урахуванням індивідуальних потреб для аграрного напрямку і суміжних сфер виконання завдань.

Магазин "Мотокосмос" займається доставкою товару в будь-який населений пункт України.

Корунд купити: асортимент

Компанія щоразу вдосконалює технологію виготовлення обладнання. Корунд офіційний сайт підприємства має 21 категорію різної навісної та причіпної якісної техніки.

У каталозі на сайті "Мотокосмос" представлені різні види обладнання. Для підбору потрібного товару скористайтеся фільтрами.

 1. Граблі (ПП «Корунд»). Колісно-пальцеві "Сонечко" – мають 5 коліс з шириною захвату-220 см.застосовуються для складання сіна і як ворошилки для ворушіння сіна і соломи, щоб воно не подпревало. Ротаційні – Роторні) - застосовуються для згрібання трави в валки, ворушіння, обертання. Ширина захвату -205 см, Кількість штанг - 6 шт.
 2. Картоплекопачі-застосовується, для механізованого складання картоплі не пошкоджує її.
 3. Картоплесаджалки-обладнання механізує працю по посадці картоплі. У каталозі представлені агрегати для мінітрактора і мототрактора. Обсяг бака у пристроїв від-68 до 110 літрів.
 4. Культиватори (»Корунд " фірма) - обладнання для оранки і обробки землі перед посадкою рослин і культур. Культиватори суцільної та міжрядної обробки.
 5. Лопата-відвал-обладнання стане в нагоді для вирівнювання земельної ділянки, а також для прибирання снігу, листя. Добре взаємодіє з мінітрактором.
 6. Плуги - в каталозі представлені агрегати двокорпусні, трьохкорпусні.
 7. Чеснокосажалка-активне навісне обладнання «Корунд» Україна для посадки часнику. Глибина посадки - 3-10 см, Обсяг бака – 7 літрів, ширина висадки від 8 -12 см.

Підприємство створює надійне обладнання, яке стійке до будь-яких навантажень. Інтернет-магазин "Мотокосмос «рекомендує придбати продукцію» Корунд" конкретної комплектації.

Залиште заявку на сайті або зателефонуйте у Відділ продажів. Товар приходить протягом доби. Доставка по Україні безкоштовна. Оплата при отриманні. Можлива покупка в кредит.

Найпопулярніші запити

Мототрактор, Навісне обладнання для мототракторів, Мототрактори до 60 000 грнМінітрактори, Китайські мінітракториЯпонські мінітракториМінітрактори з кабіноюМінітрактори без кабіниМінітрактори Б/У, Навісне обладнання для мінітракторів, Мінітрактори до 90 000 грнМінітрактори до 100 000 грн, Мінітрактори до 300 000 грн, КвадроциклиДитячі квадроциклиКвадроцикли для підлітківКвадроцикли для дорослихЕлектро квадроциклиФронтальні навантажувачіТелескопічні навантажувачі, ТракториТрактора МТЗ (Belarus), Китайський трактор, Італійський тракторУкраїнський трактор, Гусеничний тракторКолісний тракторСамоскидиСамоскиди HOWOВантажівки HOWOБульдозериАвтогрейдериБетономішалки (Міксери)

Наші бренди
 • © 2012—2024 Moto-Kosmos™ Використання матеріалів цього сайту можливе тільки з посиланням на джерело..
 • Ми приймаємо    
Створення інтернет магазину і технічна підтримка — Etechs