Ніякої передоплати!

Фронтальні навантажувачі з бортовим поворотом

Навантажувачі з бортовим поворотом придбати з доставкою по Україні

Для роботи в обмежених умовах компанія «Мотокосмос» рекомендує придбати навантажувач з бортовим поворотом. Головна перевага техніки полягає в тому, що техніка може повертати практично на місці. Принцип розвороту простий. Оператор блокує колеса з одного боку, друга сторона залишається розблокованою. Тому їм зручно виконувати завдання в парку, міських умовах, в тому числі та жвавих місцях, в сільськогосподарських приміщеннях. Правда є недолік в досить високому зносі шин за рахунок такого принципу повороту.

Купити фронтальний навантажувач з бортовим поворотом Київ: конструкція

Техніка складається з наступних конструкційних компонентів.
Рама і її особливості
Рама - основна зварна потужна конструкція, на яку встановлює основний підйомний механізм, кабіна, основні робочі системи. Зазвичай зліва розташовується гідравлічний, праворуч паливний бак.
Двигун
Техніка комплектується дизельними двигунами з системою охолодження примусової циркуляції.
Трансмісія
Встановлюється зазвичай потужна гідрооб'ємна механіка або автомат, що істотно спростило перемикання швидкостей під час роботи.
Ходова система
Зазвичай це потужні та широкі колеса або класичні гусениці. Підвіска на колісній техніці жорстка, на гусеничних навантажувачах напівжорстка.
Гідравлічне управління і підйомний механізм
Всі маніпуляції підйомним пристроєм здійснюється з кабіни. Зазвичай всі маніпуляції виконуються за допомогою джойстика. Сам же підйомний механізм складається з окремих двигунів, гідросистеми, розподільників, основного і допоміжних насосів.

Купити навантажувач з бортовим поворотом: застосування

Завдяки маневреності техніка застосовується в різних галузях, де потрібно виконувати завдання в просторих і обмежених умовах.

Аграрна сфера. Перевалка і навантаження зерна, добриво органікою малих ділянок великих площ.

Тваринництво. Прибирання навіть невеликих господарських приміщень. Якщо у вас ферма досягає 50 голів великої худоби і від 1000 одиниць птахів, то вам буде потрібно навантажувач з бортовим поворотом купити для щоденного виконання робіт.

Будівництво та комунальна сфера. Землерийні роботи та прибирання територій завжди потрібні в міських умовах, тому навантажувач з бортовим поворотом завжди потрібен для виконання різних завдань від Навантаження сміття до землерийних ремонтних завдань.

Логістика. Навантажувач з бортовим поворотом завжди потрібен там, де потрібно постійно навантаження сипучих вантажів: вугілля, відсіву, щебеню, зерна. З цією ж метою міні-навантажувачі завжди затребувані на оптових складах, ангарах, вантажних кораблях і портах.

Навантажувач з бортовим поворотом: Ціна, доставка по Україні

На сайті ми продаємо продукцію популярного бренду Changlin, який вже встиг зарекомендувати себе з позитивного боку як продуктивна, витривала техніка. На сайті "Мотокосмос" можете недорого придбати якісні навантажувачі з бортовим поворотом. Після підтвердження замовлення доставка приходить в будь-який населений пункт. Оплата при отриманні. Гарантія - 12 місяців

Фільтр
Виробник
Потужність
Вантажопідйомність
Висота підйому, м
  • 2-4 м (16)
  • 5-6 м
  • 7-8 м
  • 9-10 м
  • 13-14 м
  • 15-16 м
  • 21-22 м
Очистити вибір
Наші бренди
  • © 2012—2024 Moto-Kosmos™ Використання матеріалів цього сайту можливе тільки з посиланням на джерело..
  • Ми приймаємо    
Створення інтернет магазину і технічна підтримка — Etechs