Ніякої передоплати!

Фронтальні навантажувачі Changlin

Фронтальний навантажувач Changlin зі швидкою доставкою по Україні

Компанія "Мотокосмос" пропонує недорого придбати Фронтальний навантажувач Чанглин для виконання навантажувальних і землерийних робіт. У базовій комплектації, оснащується ковшем, але можна підібрати техніку з вилами буром, і іншими робочими агрегатами. Примітно, що робочі органи можна швидко змінити.

Фронтальний навантажувач Changlin купити в Україні: різновиди за способом розвороту.

За типом розвороту розрізняють рамно-зчленовані навантажувачі та техніка з бортовим поворотом.

Рамно-зчленовані навантажувачі - техніка, де поворот здійснюється так рахунок повороту осі та кута повороту Шарнірно-зчленованих рам по 38о. За рахунок такого рішення істотно підвищується маневреність навіть великогабаритної техніки в обмежених умовах.

Навантажувачі з бортовим поворотом - така техніка здатна розвертатися на місці. Зазвичай такий тип розвороту характерний для моделей міні-навантажувачів. Що дає можливість працювати технікою навіть в невеликих господарських приміщеннях (ангарах, пташниках, корівниках).

Фронтальний навантажувач Changlin купити в Києві: конструкційні особливості

Розглянемо коротко основні особливості конструкції фронтального навантажувача.

Рама
Це основна несуча частина, на якій встановлені всі компоненти, в тому числі внутрішні системи, кабіна і підйомний механізм. Залежно від комплектації можна вибрати міні-навантажувач і фронтальний навантажувач Changlin. Продаж здійснюється зі швидкою доставкою по всій Україні.

Двигун
Зазвичай встановлений дизельний силовий агрегат. У міні-навантажувачах встановлюється нетурбований двигун, тоді як більша техніка оснащується ДВС з турбонаддувом. Всі моделі комплектуються рідинною системою охолодження примусової циркуляції.

Ходова і гальмівна системи
Всі моделі повнопривідні, з широкими колесами та досить високим кліренсом. Є моделі, де кожне колесо комплектується окремим мотором, що істотно підвищує прохідність техніки. Залежно від техніки колеса оснащуються барабанними та дисковими гальмами.

Гідравліка
Система комплектується окремим масляним баком, електромоторами, поршнями, гідронасосами, розподільниками навантаження і знімними робочими органами. У деяких моделях встановлені гідросистеми німецьких та інших європейських виробників.

Кабіна та управління
Відповідає кабіна всім умовам безпеки від падаючих предметів і перекидання. Всередині є обігрівач, кондиціонер, Регульоване кермо з гідропідсилювачем і крісло.

Зручна система управління гідравлікою і ходом. Підйомний механізм управляється джойстиком. Реалізована гідрооб'ємна трансмісія, яка дозволяє швидко змінювати хід і швидкості, що важливо при виконанні основних завдань.

Фронтальний навантажувач Changlin: ціна, застосування

Менеджери підберуть техніку для виконання різних завдань в умовах закритого і відкритого простору. Навантажувачі застосовуються в різних сферах.

 1. Тваринництво. Техніка активно використовується для механізованої роздачі кормів, Прибирання приміщень. Для виконання завдань в обмежених умовах рекомендуємо купити невеликий Фронтальний навантажувач Фронтальний навантажувач Changlin. Ціни залежать від продуктивності, габаритів. Крім того техніка підходить для інших навантажувальних і розвантажувальних робіт.
 2. Аграрна сфера. Рекомендуємо замовити техніку для перевалки та навантаження насіння, зерна, сінажу, силосу та інших робіт.
 3. Будівництво. Виконуються численні землерийні роботи від планування і прибирання сміття, земляних насипів, до формування укосів. Працюють спільно з бульдозерами, грейдерами, екскаваторами.
 4. Комунальне господарство. Рекомендуємо Фронтальні навантажувачі Changlin замовити для прибирання сміття, виконання землерийних завдань під час ремонтних робіт гідротехнічних комунікацій.
 5. Логістика. Оптовим базам, які торгують вугіллям, відсівом, щебенем, іншими сипучими матеріалами, завжди потрібен Фронтальний навантажувач.

Рекомендуємо купити якісну техніку з швидкою доставкою по Україні. Оплата при отриманні.

⭐ Які Фронтальні навантажувачі Changlin найпопулярніші в цьому році❓

⚡Вартість доставка фронтального навантажувача Changlin❓

Доставка на таку спецтехніку як фронтальні навантажувачі Changlin розраховується індивідуально, так як вартість доставки залежить від моделі фронтального навантажувача, відстані до клієнта, а також набору додаткового обладнання.

🚀 Які ціни на фронтальні навантажувачі Changlin❓

Ціна на фронтальні навантажувачі Changlin в нашому магазині починається від 1000000 грн і може досягати 4000000 грн за найпотужнішу і багатофункціональну модель. Бюджетна модель матиме ківш з об'ємом 2 куба.
Фільтр
Потужність
Вантажопідйомність
Тип навантажувача
Висота підйому, м
 • 2-4 м (14)
 • 5-6 м
 • 7-8 м
 • 9-10 м
 • 13-14 м
 • 15-16 м
 • 21-22 м
Очистити вибір
Наші бренди
 • © 2012—2024 Moto-Kosmos™ Використання матеріалів цього сайту можливе тільки з посиланням на джерело..
 • Ми приймаємо    
Створення інтернет магазину і технічна підтримка — Etechs